Samenstelling en contactgegevens
Erik Boterdaele Voorzitter AVBS

voorzitter@avbs.be

erik@boterdaele.be

Miet Poppe Secretaris AVBS miet.poppe@avbs.be
Filip Goossens Afgevaardigde AVBS binnen hoofdbestuur BB info@andre-goossens.be
Géry Heungens Ondervoorzitter AVBS info@bloemisterijheungens.be
Koen De Nijs Voorzitter Verbond van Snijbloementelers anjers.denijs@telenet.be
Lucien Verschoren Voorzitter Verbond van Boomtelers lucien.verschoren@telenet.be
Raf Rombouts Lid presidium AVBS romberama@hotmail.com
Thijs Vermeersch Lid presidium AVBS siergrassenvermeersch@live.be
Elfie Raes Lid presidium AVBS e.raes@raes.be
Elie Devisch Lid presidium AVBS elie@laurica.be
Alec Hermans Lid presidium AVBS alec@herplant.be
Marc Galle Lid presidium AVBS marc@westdreef.be
Frank Vandeplancke Lid presidium AVBS frank.vandeplancke@skynet.be
Chris Van Damme Lid presidium AVBS info@groenrijk-vd.be
Jan Belaen Lid presidium AVBS info@janbelaen.be
Kristof Van Laere Lid presidium AVBS k.van.laere@skynet.be
Jozef Hanssens Gecoöpteerd lid presidium AVBS info@boomkwekerijschepers.be
Ingrid Colman Lid presidium - Ferm-Agra ingrid.colman@skynet.be
Alexander Van Acker Lid presidium - Groene Kring info@viterra.be
Bruno Gobin Lid presidium - Directeur PCS bruno.gobin@pcsierteelt.be

 

Kamerplanten - foto VLAM