Florall aug 2026 sfeerbeeld

Opvallend veel buitenlands bezoek op Florall

Op de najaarseditie van Florall, die op 25 augustus plaatsvond in Waregem Expo, was er opvallend veel buitenlands bezoek. De bezoekers uit de buurlanden Frankrijk, Duitsland en Nederland waren naar gewoonte opnieuw vlot opgedaagd. Maar er kwamen ook opvallend veel geïnteresseerden uit het VK, Hongarije, Spanje, Denemarken en zelfs Noorwegen.
Patrick Dieleman 

Voor veel bezoekers is Florall in Waregem een vaste afspraak in hun agenda. De najaarsbeurs laat hen toe om in enkele uren een belangrijk deel van het Vlaamse aanbod voor de komende maanden te zien. En ze kunnen meteen een praatje maken met de teler zelf, eens wat anders dan communiceren via e-mail, Whatsapp of andere apps.

De sfeer onder de standhouders was gemoedelijk. En ook al waren er bij heel wat deelnemers al voor de beurs heel wat bestellingen binnen, toch vinden de meesten het een must om op Florall aanwezig te zijn en hun contacten op te frissen en mogelijks nieuwe contacten te leggen.